Ponúkame komplexný pneuservis zavolajte nám • 0907 321 714 • 0948 919 091
Hamburger Icon Navigation

PNEUSERVIS A AUTOSERVIS KIRÁLY S.R.O.

Vitajte v našom autoservise, kde sú naši zákazníci na prvom mieste. Svojou starostlivosťou o spokojnosť klientov, neustálym odborným vzdelávaním našich zamestnancov, modernými nástrojmi a presnými diagnostickými prístrojmi, ako aj kvalitnými náhradnými dielmi, sa snažíme byť vaším spoľahlivým partnerom v starostlivosti o váš vozový park.

Pneuservis

Špecializujeme sa na kompletnú starostlivosť o pneumatiky od osobných áut až po poľnohospodárske stroje. Naši odborníci sú vyškolení a vybavení nástrojmi potrebnými na rýchle a efektívne riešenie všetkých typov pneumatík a diskov. Sme hrdí na naše partnerstvo s 'POINT S', čo znamená, že môžeme ponúknuť nielen kvalitné služby, ale aj prístup k najnovším trendom vo svete pneuservisu. S radosťou poskytujeme rýchly prístup k najnovším trendom vo svete pneuservisu.

Autoservis

V našom modernom autoservise využívame špičkovú techniku, vrátane 3D-geometrie pre presné nastavenie vozidla, a ozónovú klimatizáciu na zabezpečenie čistého vnútorného priestoru vášho vozidla. Všetky naše opravy sú vykonávané podľa prísnych noriem výrobcov, aby sme zabezpečili optimálnu bezpečnosť a spoľahlivosť aj pre moderné vozidlá.
Youtube Video SUV na zdvíhacej plošine s 3D meraním geometrie Ozónové zariadenie na dezinfekciu a neutralizáciu pachov Naša skupina pri ďalšom vzdelávaní Stroj na montáž ťažkých veľkých pneumatík a diskov Opravené pneumatiky z vnútra